Продавець СК-текстиль розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2171 відгук
promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем.

+380 (50) 392-41-42
+380 (93) 842-47-90
вул. Академіка Павлова, 82, Харків, Україна

Всі види упаковки для текстилю та їх особливості

Всі види упаковки для текстилю та їх особливості

Текстильні вироби є абсолютно в кожному будинку. Зокрема мова йде про постільну білизну, подушки, ковдри і т. д. Ми купуємо їх в різній упаковці. Саме від неї безпосередньо залежить привабливість товару, його збереження при транспортуванні або зберіганні і т. д. Тому слід приділяти упаковці для домашнього текстилю особливу увагу. Сьогодні ми поговоримо про різні види упаковки та їх особливості.

 

Сфера застосування упаковки для домашнього текстилю

 

Найчастіше різну упаковку для домашнього текстилю використовують такі підприємства, як:

· ательє з пошиття штор і покривал;

· бутіки і магазини, що продають постільні приналежності;

· дизайнерські майстерні предметів інтер'єру і постільної білизни;

· швейні виробництва потоковим методом і т. д.

Саме ці підприємства найчастіше купують упаковку для домашнього білизни. Як ми бачимо, різноманітність випускаються такими компаніями виробів досить велике. У подібних обставинах надзвичайно важливо підібрати правильний матеріал для упаковки і її вигляд. Про це піде мова далі.

 

 

З яких матеріалів виготовляють упаковку для текстилю?

Серед матеріалів, застосовуваних для виробництва текстильних виробів, слід виділити:

  1. Картон. Існує досить багато варіантів даного матеріалу, включаючи крафт, крейдований, дизайнерський, фактурний. Картон досить міцний, легкий і дозволяє друкувати різні картинки з відмінною передачею кольору. Всі ці переваги дають можливість виготовити дійсно якісну упаковку, яка підкреслить всі достоїнства швейної продукції.
  2. Мікрогофрокартон. Даний тришаровий матеріал з товщиною від 0,9 до 1,8 мм стійкий до механічних пошкоджень і розривів. Сучасна упаковка з нього досить міцна і при цьому легка. Також нерідко листи мікрогофрокартону застосовують як донного ущільнювача в різних подарункових упаковках.
  3. ПВХ-плівка. При виробництві упаковки для домашнього текстилю використовують різновид ПВХ-плівки, виготовлену із застосуванням пластифікатора. Ця присадка дозволяє отримати міцні пакети, валізки і тубуси. Полівінілхлорид не боїться механічних впливів, стійкий до кислот і жарам, а також не пропускає воду.
  4. БОПП-плівка. Даний полімер відрізняється естетичним зовнішнім виглядом і вологостійкістю. Існує кілька кольорів такої плівки, що дозволяє кожному підібрати відповідне рішення в залежності від колірної гами домашнього текстилю.
  5. ПВД. Поліетилен високого тиску також стійкий до кислот, жирів і механічних деформацій. При цьому матеріал чудово підходить для друку різних зображень. У складеному вигляді така упаковка для текстильних виробів займає зовсім небагато місця.
  6. Спанбонд. Даний нетканий матеріал досить м'який і при цьому повітропроникний. Він не втрачає свої властивості з плином часу. При цьому спанбонд не стійкий до вологи.

 

Види упаковки по матеріалу

 

 

З різних матеріалів прийнято виготовляти кілька певних видів упаковки. Що ж про них потрібно знати?

 

Картонна упаковка для текстильних виробів

 

  1. Коробка-валізка. Часто виконується з поліпропіленовим вікном. Передбачена незнімна кришка. Нерідко виготовляється з картону. Коробка-валіза має магнітні замки або липучки. Також може бути ручка із пластику, що спрощує процес транспортування текстилю. Відмінно підходить для упаковки халатів, рушників або комплектів постільної білизни.
  2. Коробка «шоубокс». Їх ще називають коробками зі знімною кришкою. Дану різновид упаковки роблять з різних видів картону. Нерідко геометричне або фігурне поліпропіленове вікно, що дозволяє добре розглянути товар. Відмінно підходить для подарункової упаковки або фірмової продукції.
  3. Коробка з кришкою-клапаном. Закривати таку упаковку можна за допомогою невеликого клапана нагорі. Можна використовувати для упаковки окремих предметів постільної білизни. Можливо наявність вікна. Часто є самоклеюча етикетка для захисту клапана.

 

Полімерна упаковка для текстильних виробів

 

 

  1. Коробка-валізка з ПВХ. В якості застібки виступає блискавка. Ручки зроблені з строповой стрічки або припаяні. Упаковка прозора, а на зовнішній стороні передбачена кишеня для етикетки з інформацією про товар. Часто застосовується для комплектів постільної білизни сегменту мас-маркет. Добре захищає товари від вологи, бруду та пилу.
  2. Пакет-книжка з ПВХ. Відрізняється наявністю міцних зварних швів. Упаковка поділяється на 2 частини і закривається на кнопку. Добре підходить для комплектів постільної білизни.
  3. Пакети з пластиковими ручками з ПВТ. Можна використовувати для легких ковдр, подушок, постільної білизни. На ручках є елементи, що дозволяють закрити упаковку. Це зручно для транспортування.

Для додання форми всім перерахованим вище типами упаковки всередину вкладають аркуші картону. На них можна розмістити інформацію про товар.

 

Таке розмаїття видів упаковки для текстилю дозволяє кожному виробникові підібрати відповідне рішення залежно від типу продукції і її особливостей. Сподіваємося, що дана стаття допоможе вам в цьому!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner